O Autorze Gry "Kraina Nawyków"

Andrzej Bernardyn - Kraina Nawykow
Jako trener biznesu z 14-letnim doświadczeniem pomagam rozwijać umiejętności osobiste (kreatywność, zarządzanie sobą w czasie, komunikowanie się itd.). Prowadzę szkolenia, ucząc przez doświadczenie, bazując na odkryciach współczesnej nauki. 

Pracuję też z klientami indywidualnie nad osiąganiem ważnych dla nich celów. Pokazuję, jak rozwinąć dobre nawyki, skutecznie wyznaczyć cele i opracować strategię ich osiągnięcia. 

Tworzę autorskie narzędzia, które w tym pomagają, m.in. elektroniczny System Skuteczności, służący do planowania i zarządzania zadaniami oraz edukacyjną grę planszową – Krainę Nawyków. 
Jak mało kto w Polsce fascynuję się nawykami. Przeczytałem wiele badań naukowych o tym, jak działają nawyki. Na podstawie tych informacji i własnego doświadczenia, napisałem książkę o nawykach – Przewodnik po Krainie Nawyków. A po książce powstała gra planszowa "Kraina Nawyków". Pomogłem setkom osób w Polsce rozwinąć dobre nawyki w ich życiu!

Prywatnie:

  • Jestem szczęśliwym mężem Marty i ojcem trójki dzieci: Arii, Tadzia i Aurorki.
  • Uwielbiam gry: planszowe (Osadnicy z Catanu, 7 Cudów świata), karciane (Poker Texas Holdem No Limit, brydż) i komputerowe (wszystkie części Wiedźmina, Hearthstone, Gwint)
  • Zasłuchuję się w audiobookach lub zaczytuję w książkach o tematyce biznesowej i fantastycznej
  • Jestem niepoprawnym optymistą, wierzącym że wszystko się dobrze ułoży, nawet gdy stoję w obliczu ewidentnej katastrofy :-)
shopping-cartfacebook-squarelinkedin-squareScroll Up